Nowoczesne nawiązanie do klasyki

Możliwość komentowania Nowoczesne nawiązanie do klasyki została wyłączona 49

Ekskluzywne zyrandole (4)Klasyka i nowoczesność przez długi czas kompletnie sobie zaprzeczały i zarówno w modzie, muzyce jak i dekorowaniu wnętrz, raczej nie dało się ze sobą pogodzić tej melancholii i postępu. Obecnie, czego dowodzą lampy Kandela, możliwe jest pójście na tak dalekie ustępstwa we wzornictwie, że z powodzeniem w jednym produkcie udaje się przemycić nutkę sentymentalizmu za starymi meblami i dodatkami oraz współczesną potrzebę funkcjonalności i nowoczesności.
Elementem, który poniekąd wyróżnia oświetlenie Philips na tle oferowanych przez konkurencję produktów, to właśnie ich wyjątkowo udany mariaż funkcjonalności i minimalizmu oraz przejrzystości z wzornictwem stylu retro. Z jednej strony patrząc na dowolne lampy Kandela można mieć wrażenie, że patrzy się na ten sam styl i wzór, który obowiązuje w projektowaniu lamp od ponad kilkudziesięciu lat ? prosty drewniany stojak i na nim żarówka za abażurową przesłoną.
Oświetlenie Aquaform nadaje jej jednak wiele nowoczesnego stylu i charakteru chociażby poprzez zmianę proporcji oraz kształtu poszczególnych elementów. Obecne lampy są bardziej smukłe, mniej zdobione ? dominuje precyzja linii oraz minimalizm wykończenia, czyste i schludne materiały.

Nowoczesne nawiązanie do klasyki
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)
Tagi: Fotoodmładzanie żary, Szamba Betonowe Brzozów, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, złomowanie auta tarnobrzeg, Drepo zadaszenia tarasów, kinesiotaping bielsko biała, ra nails lakier hybrydowy, standy eliptyczne cena druku, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, przeszczep łąkotki warszawa, bcaa katowice sklep

Inne, ciekawe artykuły tematyczne o architekturze online: