Budowa domów drewnianych i szkieletowych

Możliwość komentowania Budowa domów drewnianych i szkieletowych została wyłączona 54

Jaki dom wybudować?

Gdy już zdecydujemy się na budowę domu, czeka nas trudny wybór, w jakiej technologi go wykonamy. W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów na wybudowanie naszego wymarzonego domu.
W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na dom murowany, drewniany, z bali, szkieletowy, a nawet z gliny. My przedstawimy Państwu, jak wygląda budowa domów drewnianych i szkieletowych oraz ich zalety i przewagę nad innymi technologiami.
Jedną z najważniejszych zalet domów szkieletowych jest szybkość jego budowy, łatwość przebudowy, oraz praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji wnętrza.
Czas, jaki potrzebujemy na postawienie naszego nowego domu, to tylko około trzech miesięcy, co w porównaniu z metodą tradycyjną jest sporą oszczędnością, gdyż ta trwa przeważnie co najmniej dwa lata.
Budynki szkieletowe są lekkiej konstrukcji, co pozwala nam na kolejne oszczędności, w postaci mniejszych fundamentów, to już kolejna rzecz, która pozwala nam na zastosowanie drewna wysokiej jakości, suszonego przemysłowo o wilgotności nie większej niż 18%, co jest bardzo ważne przy budowie domów drewnianych, jak i szkieletowych. Kolejną istotną cechą jest ich energooszczędność co w dzisiejszych czasach, jest ogromną zaletą, o której nie można zapomnieć. Teraz gdy już wiemy, jakie mamy zalety i jesteśmy zdecydowani na budowę, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wybór projektu i w niedługim czasie cieszeniem się naszym nowym domem. W razie pytań chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz służymy pomocą podczas wszystkich etapów budowy.

Budowa domów drewnianych i szkieletowych
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)
Tagi: szkiełkowanie kraków, markizy Kęty, Tanie multiplikatory, balayage fryzjer kraków, Fotoodmładzanie żary, rodogosz ogrody, docieplenie granulatem Radom, zerwany triceps, żwir siany ostrów, kinesiotaping bielsko biała, szycie firan kędzierzyn

Inne, ciekawe artykuły tematyczne o architekturze online: